Andreas Østergaard Nielsen |
Sølvruten: 200 m svømning-10 km cykling– 3 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Christian Steen |
Sølvruten: 200 m svømning-10 km cykling– 3 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Emil Aner |
Sølvruten: 200 m svømning-10 km cykling– 3 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Erik Rosbirk |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Flemming Steen |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Henrik Fried |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Jack Palle Christensen |
Børneheat: 100m svømning-5 km cykling-1km løb. (Alder: 8 år og opefter) |
Jan Sørensen |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Jesper Herum |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Jonas Andersen |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Karina Fried |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Louise Munk Rasmussen |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Lucas Langton Sørensen |
Børneheat: 100m svømning-5 km cykling-1km løb. (Alder: 8 år og opefter) |
Mathias Aner |
Børneheat: 100m svømning-5 km cykling-1km løb. (Alder: 8 år og opefter) |
Micki Borgen |
Sølvruten: 200 m svømning-10 km cykling– 3 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Mikkel Mika |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Nicolai Lyng Wium |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Nikolaj Urfeldt |
Sølvruten: 200 m svømning-10 km cykling– 3 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Noah Borgen Morell |
Børneheat: 100m svømning-5 km cykling-1km løb. (Alder: 8 år og opefter) |
Steffen Laursen |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Susanne Wegge motzkus |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Teresa Heimann |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Thomas Fejfer |
Sølvruten: 200 m svømning-10 km cykling– 3 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Tine Frejlev |
Børneheat: 100m svømning-5 km cykling-1km løb. (Alder: 8 år og opefter) |
Tommy Kjær-Madsen |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |
Torben Karlshøj |
Guldruten: 400 m svømning– 20 km cykling-6 km løb. (Alder: 14 år og opefter) |